MIHEL Ceramic Oil® 7900 5W40 5L

MIHEL Ceramic Oil® 7900 5W40 5L

244

Description

Olej syntetyczny z technologią nanokomponentów ceramicznych

MIHEL Ceramic Oil® 7900 5W40 to innowacyjna formulacja, będąca istną rewolucją na rynku motoryzacyjnym. To, co wyróżnia prezentowany olej to unikalne połączenie baz olejowych oraz pakietu dodatków wraz z komponentami nanoceramicznymi. Dzięki tym mieszaninom udało się uzyskać olej cechujący się o wiele lepszymi właściwościami fizykochemicznymi od tradycyjnych olejów silnikowych.

Pojemność

MIHEL Ceramic Oil® 7900

MIHEL Ceramic Oil® 7900

Ceramiczny olej zapewniający najlepsze osiągi

MIHEL Ceramic Oil® 7900 5W40 to środek smarny, który stanowi najnowsze osiągnięcie technologiczne. Swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza ceramice tworzącej na powierzchniach trących warstwę ochronną o bardzo niskich współczynnikach tarcia oraz dużej odporności na ekstremalnie wysokie temperatury.

Olej ten osiąga swoje najlepsze właściwości po przejechaniu 2000 km. Po tym czasie redukuje tarcie i wykazuje silne właściwości ochronne dla podzespołów silnikowych.

Produkt zalecany do stosowania w konstrukcjach z systemami START-STOP oraz układami paliwowymi LPG/CNG. Jest to w pełni syntetyczny, całoroczny olej dedykowany zarówno do silników benzynowych, jak i diesla. Może być stosowany w pojazdach z wydłużonym interwałem wymiany oleju Long Life. Do stosowania w silnikach z katalizatorem oraz turbodoładowaniem.

Najwyższy stopień ochrony

Technologia zastosowana w oleju MIHEL Ceramic Oil® 7900 5W40 pozwala obniżyć koszty eksploatacji pojazdu. Środek smarny gwarantuje bezpieczeństwo względem najwyższych wymogów i restrykcji producentów silników wymagających spełnienia normy ACEA A3/B4. Unikalne połączenie dodatków, które znajdują się w oleju zapewnia doskonałą czystość silnika, a także zwiększa wytrzymałość dla całego układu napędowego.

Olej ten wykorzystuje innowacyjne właściwości nanoceramiki do wygładzenia struktury powierzchni trących silnika, przez zmniejszenie tarcia i zużycia, co znacząco poprawia sprawność mechaniczną jednostki napędowej. Wysoka temperatura zapłonu redukuje zużycie i utlenianie się formulacji w ekstremalnych temperaturach, a także w warunkach zwiększonej eksploatacji silnika.

Specyfikacje i aprobaty

ACEA A3
ACEA B4
API SL
API CF
MB-Freigabe 229.1
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502 00
VW 505 00

Zobacz również inne produkty